Sarı Hurda

Kullanım alanı oldukça geniş olan sarı pirinç bir çok sektörde de sarı hurda kullanılır. Sarı veya diğer adıyla sarı pirinç dayanıklı, korozyon(aşınma, paslanma) karşı etkili, uzun ömürlü ve iletken yapıda olmasından ötürü bir çok iş alanında kullanılır. Şayet elinizde bulunan sarı pirinç hurdası oldukça kıymetli ve kilo fiyatları dahi gayet memnun edici rakamlardan oluşmaktadır. Acarlar hurda her çeşit hurda alımı yapmaktadır.

Her hurdacı sarı hurda çeşitlerine ayrıca değer vererek satın almaktadır. Bunun sebebi sıkça kullanım alanı olması ve evimizde, iş alanında, çeşitli makine üretiminde kullanılmaktadır. Acaralar hurda tüm ilçe ve semtlerde ayrı ekipleri ile satmak istediğiniz hurda sarı ve türevlerini değerinde satın alır. Profesyonel hurdacı ile çalışarak elinizdeki parçalardan maksimum kazanç elde edebilirsiniz.

Sarı Hurda Fiyatları

Çoğu sektörde sıkça kullanılan sarı hurda fiyatları değişken olmaktadır. Acarlar hurda kurumsal çalışma planı yaparak sektörün ihtiyacı olan tüm malzemelerin alımı yaparak tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüm üzerinden tekrar işlenmek üzere ham maddeye çevirir. Sarı hurda fiyatı bir çok hurda maddesinde olduğu gibi değişkenlik gösterir. Fakat ortalama kilo fiyatı 75 tl ila 125 tl arasında değişmektedir.

1 kilo sarı hurda fiyatı malzemenin cinsine, kullanıldığı alana ve kullanım durumuna göre değişiklik gösterir. Hızlı bir şekilde elinizdeki parçaları satmak istermisiniz? Değerinde fiyatlar ile malzemeleri elinizden çıkartmak isteyebilir ve aynı gün satabilirsiniz. Acarlar hurda saha ekipleri sürekli ilçe ve semtlerde sizlerin irtibat kurarak elinizdeki hurdaları nakite dönüştürme ihtiyacınızı karşılaşmaktadır.

Sarı Hurda

Sarı Hurda Alanlar

Hurdacılık sektörünün bel kemiği sarı pirinç hurda tarafından oluşmaktadır. Dönüşüm işlemi diğer elementlere göre biraz daha zor olan bu madde geri dönüşüm ardından sıfır ile hurda dönüşümü arasında fark inanılmaz derece de yoktur. Sarı hurda alanlar olarak bu parçaları alıyor, geri dönüşüm fabrikamıza teslim ediyor ardından çeşitli işlemlerden sonra ham madde dönüşümü yapılarak ortaya çıkartıyoruz. Her çeşit hurdanın alıcısı Acarlar hurda dır.

Sarı hurda alanlar olarak çalışma kadromuz ve çalışma sahamızın geniş, büyük m2'lere sahip olmasından ötürü günlük yüksek tonajlı sarı hurda alınır. Hacim, kilo ve kullanım durumu fark etmeksizin tüm hurdaların alıcısı vardır. Acarlar hurda tüm hurda toplama, taşıma, geri dönüşüm ve satış alanları kendi ekibi olmasından ötürü en tavan fiyat müşterilerine sunmaktadır. Hurda fiyat listesi talep ediyorsanız günlük firmamızı arayabilir ve whatsapp yada mail yolu ile de fiyat listesi, mail üzerinden teklif alabilirsiniz.

Sarı Hurda

Sarı Pirinç Hurda Alan Firmalar

Acarlar hurda 30 yılı aşkın süredir hurdacı sektöründe var olmakta ve her geçen gün büyüyen kadrosu ile temiz, güvenilir ve kurumsal hurdacı hizmeti sağlar. Hurdacılık sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar günden güne gelişmekte ve büyümektedir. Asla sadece bizi arayın ve fiyat teklifi alın demiyoruz. Mutlaka satmak istediğiniz sarı pirinç hurda için bir çok firmadan fiyat teklifi almalısınız. Bu teklifler sayesinde acarlar hurda en iyi fiyat teklif vereceğini sizlerde göreceksiniz. Hurdacı numarası 0506 213 05 68 iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

En iyi fiyatlar ile hurda satmak istiyor ve bunu hemen yapmak istiyorsanız, hurda alım işini bize verebilirsiniz. Tüm ilçelerde bulunan ayrı ayrı hurda alanlar ekipleri şirket araçları ile beklemekte ve talep gelmesi durumunda aynı gün adresinize gelerek ücretsiz olarak hurda değerini ortaya çıkartmaktadır. İster satın ister satmayın elinizde olan malzemelerin günlük değerini ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Acarlar hurda her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Başta sarı pirinç hurda ve diğer kıymetli hurda çeşitleri için firmamızı arayabilir ve bilgi/destek alabilirsiniz.