Kağıt Hurdası

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan kağıt hurdası değeri oldukça önemlidir. Kağıdın ağaçlardan üretildiğini düşünürsek bu sektör, doğayı en çok koruyan alan olduğu için kağıt hurdası alım satımına ciddi önem veriyor. Kağıt hurdası sektörü, hurdanın hayatımızın her yerinde olduğuna ve insanların günlük yaşamlarında kağıt için farklı çöp kutuları kullanarak dahi bu sektöre katkı sağlayabileceğine dikkat çekiyor. Doğa hepimiz içindir, bu yüzden doğayı korumalı ve geri dönüşümü etkileyen her şeye dikkat etmeliyiz. Geri dönüşüm kültürü ile topluma ait olan ülkenin gelişimi her zaman yükseliştedir. Kağıt artıklarının geri dönüşümü çok önemli ve gereklidir.

Kağıt hayatımızın her alanında, evde ve işimizde sıklıkla kullanılmaktadır. Ortalama 1 ton kağıt üretimi için 17 ağacın kesilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Ülke olarak her yıl tonlarca kağıt tükettiğimiz düşünülürse, kağıt ihtiyacımız için her yıl yüzlerce ağacın kesildiği ortaya çıkıyor. Bu kağıtları hurdacılara aracılığı ile satarak hem maddi kazanç sağlamak hem de doğaya katkıda bulunmak mümkündür. Elinizdeki hurda kağıtları toplamanız veya geri dönüşüm kutularını kullanmanız çok önemlidir. Hurdacı olarak bizi arayabilir ve ücretsiz keşif aracımızın aynı gün gelerek teklif vermesini sağlayabilirsiniz.

Kağıt Hurdası Alanlar

Hurda kağıt fiyatları günden güne değişmektedir. İstanbul hurdacısı firmamız hurda karton, hurda defter, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, hurda karton ve her türlü hurda kağıt alımı yapmaktadır. Hurda kağıtlarınızı geri dönüştürün, hem kar edin hem de küresel ısınmaya karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

Kullanılmış veya yıpranmış kağıt ve karton artıkları alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Hurda sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm hurdalarınızı değeri kadar peşin almakta ve daha yaşanabilir bir dünya için doğaya saygı duymaktayız. Kullanılmış kağıtların geri dönüşümü ve yeniden kullanımı ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır. Bir malzemeyi tekrar üretip işlemekten Acarlar hurda geri kazanmanın çok daha kolay olduğunun farkındayız.

Kağıt Hurdası

Kağıt Toplama Kilosu Ne Kadar?

Geri dönüştürülebilir kağıt türlerine baktığımızda hemen hemen tamamı geri dönüşüm işlemlerinden sonra yeniden kullanıma uygun hale gelmektedir. Hurda alıcı ekibi olarak tarafımızca satın alınan bazı kağıt türleri; Karton kağıtlar, bardak kağıtları, dergi ve gazeteler, fabrika atık kağıtları, matbaa atık kağıtları, kitap, defter, karton, karton ve mektup kağıtları gibi her türlü ürünü alıp geri dönüşüme kazandırarak yeniden kullanmaktayız. Kağıt toplama kilosu ne kadar, kağıdın hamuruna göre 3 liradan başlayarak 12 liraya kadar değişkenlik göstermektedir.

Hurda kağıt alımı sonrası uygulanacak geri dönüşüm sürecinde kağıtların kullanım durumu, kalitesi veya kullanılmamış olması hurda kağıtların değerini belirlemektedir. Bu nedenle gezici saha ekiplerimiz dakikalar içerisinde adresinize gelerek satmak istediğiniz kağıt hurdası için fiyat teklifi yapacaktır. Fiyatta anlaşmaya varılırsa, nakit ödemeniz tartım işleminden sonra elden veya havale ile hesabınıza gönderilecektir. Tüm hurda alım satım işlemleri faturalı olarak yapılmaktadır.

Kağıt Hurdası

Hurda Kağıt Çeşitleri

Acarlar hurda İstediğiniz miktarda hurdayı yerinizden nakit olarak almaktadır. İletişim bölümündeki numaradan bizi arayarak kağıt hurdası fiyatı hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız değişen piyasa koşullarına göre günlük olarak değişmekte olup piyasadaki en yüksek fiyatlar arasındadır. Aşağıda hurda kağıt olarak aldığımız ürün çeşitleri bulunmaktadır;

  • Beyaz Kağıt Hurdası
  • Bardak Kağıt Hurdası
  • Klasör Dosyası Hurdası
  • A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası
  • Peçete Selpak Kağıt Hurdası
  • Gazete kağıdı Hurdası
  • Karton Kağıt Hurdası
  • Okul kitabı hurdası
  • Karışık Renkli Kağıt Hurdası

Bu seçeneklerden herhangi birisi elinizde (bir miktar) bulunuyorsa bizleri hemen arayabilir ve hurda alanlar ekipleri tarafından ziyaret edilebilirsiniz.. Acarlar hurda hiçbir hurda kilosunu yada cinsini ayrım yapmadan aynı gün adresinize gelerek alım yapmaktadır. Profesyonel hurdacı olarak bizlerle çalışabilir ve hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.