Kablo Hurdası

İstanbul merkezli çalışan acarlar hurda ekibi tüm kablo hurdası çeşitleri satın almaktadır. Değerli ve dönüşüme uygun olan tüm parçalar aynı gün değerini bizde bulur. Bakır kabloları elinize alıp bakır ve plastik olarak iki gruba ayırıyor ve bu hurdaları değerlendiriyoruz. hurda bakır kablolarda çok değerlidir ve geri dönüştürüldüğü takdirde ülke ekonomisine önemli katkı sağlar.

Elinizde bulunan hurda kablo miktarı ve bakır yüzdesi dikkat ettiğimiz en önemli faktörler arasındadır. Elinizdeki hurdanın veya bulunduğunuz yerin resmini bize iletirseniz ekiplerimiz size gelerek en güncel kablo hurdası fiyatını verirler. Hurda kablo fiyatı verirken sahip olduğunuz kablo hurdası bakır yüzdesini de göz önünde bulunduruyoruz ki bu da dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biridir.

Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo içeriğindeki malzeme oldukça değerlidir. Hurda bakır teller, hurda endüstrisindeki en değerli metallerden biridir. Hurda kablo alanlar olarak soyulmuş kablo hurda, yanmış kablo, lama kablo ve bakır talaşı alımlarımız piyasadaki en iyi fiyatlar ile adresinize yapılmaktadır.

Hurda bakır kablo satın alırken size en güncel fiyatı vermeye özen gösteriyoruz. Hurda kablo fiyatları ve hurda bakır fiyatları metal borsasına göre haftalık hatta günlük olarak değişmektedir. İstanbul merkezli çalışan acarlar hurda piyasadaki en iyi fiyatları teklif ederek sizlere kazançlı alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Kablo Hurdası

Kablo Hurdası Alan Yerler

Hurda kablo alımının yanı sıra firmamız hurda bakır alımlarında da en yüksek bakır fiyatını sizlere vererek sizlerden alım yapmaktadır. Hurda bakır kablo satın alırken size en güncel fiyatı vermeye özen gösteriyoruz. Soyulmamış kablo bakır fiyatları, kablonun verimine ve bakır fiyatına göre zaman zaman artmakta ve azalmaktadır. Firmamız size en yüksek kablo hurda fiyatını vererek hurdadan maksimum kazanç elde etmenizi sağlar.

Tek damarlı bina içi tesisat kablo hurdası oldukça değerli olmasından ötürü çok yüksek fiyat veriyoruz. Soyulmamış kablo bakır fiyatları, kablonun verimine ve bakır fiyatına göre zaman zaman artmakta ve azalmaktadır. Firmamız size en yüksek kablo hurda fiyatını vererek hurdadan maksimum kazanç elde etmenizi sağlar. Hurda alanlar olarak sürekli İstanbul da olan saha ekiplerimiz ve bir çok dönüşüm merkezimiz ile elinizde bulunan hurdaları aynı gün kazanca çevirebilirsiniz.

Kablo Hurdası

Hurda Kablo Fiyatı Ne Kadar

Hurda piyasası günümüzde sürekli değişmekte ve artış göstermektedir. Kablolar cinsilerine göre bir çok çeşidi bulunmaktadır. Her çeşit kablonun değeri ve hak ettiği piyasası farklı olmasından ötürü elinizde bulunan kablonun cinsini bildiğiniz taktirde bizlere kaç kilo olduğunu da ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda kablo fiyatı ne kadar? En düşük fiyat 52 TL den başlayarak kalitesine göre 400 TL'ye kadar değimektedir. Satmak istediğiniz kablonun cinsi, kilo/ton oranı ve dönüştürülebilme durumuna göre değişeceğini unutmamalısınız.

Kablo Hurdası

Hurda Kablo Nedir

Kablo bir çok sektörde kullanılan hatta yaşam alanlarında dahi kullanılan en önemli parçadır. Kablo hurdası ise çoğunlukla kullanımdan kaynakla harap olmuş yada eski işlevini göstermeyen kabloları hurdacı aracılığı ile değerlendirilebilmektedir.

Bu durumda ttr kablo hurdası olarak da adlandırılmakta ve bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ttr kablo içeriğinde bulunan kablonun niteliğine ve tel miktarına göre fiyatı belirleyici olmaktadır. Elinizde bulunan tüm parçalar acarlar hurda ile aynı gün satın alınarak değerlendirilir.