Hurda Tonu Ne Kadar

Hurda Tonu Ne Kadar?

Her çeşit dönüşüme uygun parça Acarlar hurda tarafından alınır. Hurda tonu ne kadar sorusuna en önemli cevap satacağınız hurdanın cinsine ve durumuna göre değişmektedir olacaktır. Öncelikle sizlere soracağımız sorular? hurdanın cinsi nedir? kaç kilo/ton? kullanım durumu nedir? ayrıştırılmış mı? yanma var mı? gibi bir çok durum fiyatı direk etkendir. Satmak istediğiniz tüm hurda çeşitleri için mutlaka Acarlar hurda ekibimizden fiyat teklifi almalısınız.

Acarlar hurda çalışma düzenini müşterilerimizin sürekli çalışma isteyecek şekilde planlayarak devamlı müşterimiz olması için çalışır. Piyasadan hurda toplama yapılarak bünyemizdeki geri dönüşüm merkezimize teslim ediyoruz. Hiç bir taşeron firma kullanmadığımızdan ötürü hurdacı piyasasındaki en iyi fiyatlar ile satabilirsiniz. Tutar bazında örnek verecek olursak hurda tonu ne kadar? günlük olarak değişir mesela hurda demir kilosu 5,22 tl civarında iken hurda demir tonu 5,222 tl dir. Fiyatlar günlük olarak değişmektedir.

Hurda Ton Fiyatları

Kilo yada ton fark etmeksizin tüm hurdaları alarak kendi geri dönüşüm merkezinde işlenmesinden ötürü hurda ton fiyatları en hak ettiği rakamlar verilir. Hurda ton fiyatları hurdanın cinsine göre 300 tl den başlayarak 30,000 tl gibi fiyatlar arasında değişir. Acarlar hurda 24 saatlik mesaisinde İstanbul ilçe ve semtlerinde tonlarca hurda alımı gerçekleştirmektedir. Elinizde bulunan kiloluk yada tonluk hurdaları aynı gün bizlere satabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Acarlar hurda ile irtibat kurduğunuzda adresinize keşif aracı talep edebilir ve elinizdeki parçaların günlük de ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. 1 ton yada 10 ton hurda satabileceğiniz ilimizin en büyük hurdacılarından Acarlar hurda sizlere aynı gün nakit ödeme yaparak tüm dönüşüme uygun parçaları ayrıştırmadan alır. Adresinize gelecek olan hurda alanlar ekip araçları tam donanımlı olup ihtiyaç duyulması halinde dakikalar içerisinde alışverişi tamamlayarak peşin ödeme ile çalışır.

Hurda Tonu Ne Kadar

1 Ton Hurda Fiyatları

Hurda 1 ton fiyatı her hurda cinsine göre değişir. Tonluk kağıt hurda ile tonluk sarı hurda arasındaki fiyat genişliği oldukça fazladır. Net bir rakam günümüz şartlarında verilememekte olup günlük hatta bazen saatlik dahi hurda fiyat listesi değişiyor. Bugün 75 tl olan alüminyum hurda kilosu yarın 90 tl civarında olabilmektedir. Bu sebeple zararsız ve en karlı satış yapabilmek için günlük fiyat talep etmelisiniz. Hurda tonu ne kadar en doğru fiyatları verebilmek için hangi hurda cinsine ait olduğunu bildirin ve en yüksek fiyatlardan satın.

İstanbul hurda alanlar saha ekipleri keşif için adresinize ücretsiz olarak gelerek fiyat teklifi vermektedir. Ekstra yol ücreti, km başı ücret, işçilik ücreti gibi ekstra kesintiler asla firmamızda uygulanmayıp doğru ve net rakamlar ile https://acarlarhurda.com üzerinden firmamıza ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz. Kilo yada yüksek tonaj hurda satmak için bizlerden teklif alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir