Dönüşüme uygun tüm parçalar hurda alanlar olarak satın alınmaktadır. Satmak ve değerlendirmek istediğiniz tüm materyalleri acarlar hurda ekiplerine ulaşarak aynı gün değerlendirebilirsiniz. İstanbul ilçelerinde aktif sahada olarak şirket ekiplerimiz satmak istediğiniz tüm parçalar için aynı gün ve yerinde değerlendirme yapmaktadır. Şirket araçlarımız bize ulaşmanızdan dakikalar sonra adresinize gelerek doğru hurda fiyatları ile alışveriş yapacaktır.

Acarlar hurda şirketimiz yaklaşık 30 yıldır bu sektör de ve satmak istenilen parçalara en iyi kıymeti vermektedir. Firmamıza ulaşarak hurdanız olduğunu bildirdiğinizde sizlere en yakın ekibimiz ivedi olarak adresinize yönlendirilerek kısa sürede gelmesi sağlanır. Satmak istediğiniz hurdaların olduğu bölüme geçilir ve hurdaları cinslerine göre ayrım yapılır. Ardından günlük kur üzerinden en doğru fiyatlar teklif edilerek alım satım işlemi tamamlanmaktadır.

İstanbul Hurda Alanlar

Eski usul olan sokaktan geçen hurdacı beklemeden hemen arayın ve dakikalar içerisinde ekibimiz kapınızı çalsın. Tüm istanbul ilçelerinde bulunan hurda alanlar ekipleri kısa sürede adresinize gelecek olup tüm dönüştürülebilir atıkları değerlendirir. Acarlar hurda dönüşüme uygun tüm atıkları ayrım yapmaksızın almaktadır. İstanbul merkezli çalışan şirketimizin bir çok hurda toplama merkezi bulunmaktadır.

hurda alanlar

hurda alanlar

Acarlar hurda olarak geri dönüşüm merkezimizin oldukça geniş ve büyük metrekarelere sahip olmasından ötürü tüm hurdaları aynı gün satın alabilmektedir. Adresinize gelecek olan ekibimiz hem teknik donanıma sahip hem de maddi olarak hazırlıklı gelmesinden ötürü peşin ödeme karşılığında gözden çıkarttığınız parçaları rahatlıkla satabilirsiniz. Satmak istediğiniz hurdaların kullanım durumuna bakılmaksızın hak ettiği değeri ile satın alınır.

Hurda Alan Firmalar

Her çeşit hurda alınan firmamızda demir, bakır, sarı hurda gibi çeşitler oldukça kıymetlidir. Üretim sektöründe sürekli ihtiyaç olan bu madenler en hızlı sirkülasyonu olan parçalardır. Hurda alan firmalar olarak demir hurdası geri dönüşümü diğer elementlere göre daha kolay olması sebebiyle sanayi sektöründe oldukça fazla kullanılmaktadır. Hurda alanlar olarak otomotiv sanayi, inşaat sektörü gemi sanayi, elektronik ve elektrik sektörü ve üretim sektörünün sıklıkla hurda dönüşümü parçaları kullanıyor olmasından ötürü satışını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Acarlar hurda çalışma sahasındaki tüm kadrosu profesyonel olmasından ötürü keşif yapmaya geldiğinde en doğru ve güncel hurda fiyatı teklifi yapacaktır. Eski ve köklü firmamız satmak istediğiniz tüm hurdalar için eksiksiz ve kusursuz hizmet sağlamaktadır. Kurumsal kimliğimiz ile bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz binlerce hurda alımı işlemlerini müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda yerine getiriyoruz. Acarlar hurda tarafından alacağınız hurda fiyatlarını tüm hurda sektöründe olan firmalar ile karşılaştırabilirsiniz.

Hurda Alanlar

Hurda Alan Yer

Piyasada olan tüm hurda çeşitleri aynı gün değerinde fiyat teklifleri ile satın alınabilmektedir. Geri dönüşüm merkezlerimiz ve hurda toplama merkezlerimiz İstanbul da bir çok ilçe de olmasından ötürü rahat ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Acarlar hurda firmamıza ulaşarak keşif ekibi talep edebilir ve oldukça kısa sürede gelecek olan ücretsiz keşif ekibimiz tüm elden çıkartmak istediğiniz hurdalar için en doğru fiyat teklifi yapmaktadır. Aynı anda peşin ödeme gerçekleştirilerek hurdalar büyüklüğüne göre insan gücü yada kepçe, forklift yada vinç marifeti ile araçlarımıza yüklenmektedir.

Acarlar hurda şirketimize ait geri dönüşüm merkezimize teslim edilen bu hurdalar ayrıştırma ve çeşitli işlemlere tabii tutulacaktır. Ham madde geri dönüşün ardından tekrar piyasada kullanılmak üzere sanayi ve üretim fabrikalarına teslim edilmektedir. Acarlar hurda firmamız gün içerisinde anlaşmalı olduğu firmalardan günlük olarak alım yapmaktadır. Ayrıca sürekli hurda alan yer aramanızdansa geri dönüşüm konteyneri işyeri önüne bırakılabilmektedir. Hurdacılık alanında talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçebilir ve destek isteyebilirsiniz.