Alüminyum Hurdası

Acarlar hurda elinizde olan tüm alüminyum hurdası ve türevlerini 7/24 alımını yapmaktadır. Alüminyum inşaattan üretime bir çok iş sahasında kullanılmakta ve hurdası da oldukça değerli bir elementtir. Alüminyum Hurdası yahut hurda alış veriş yapan firmalar arayışı içindeyseniz paslanmaya karşı alüminyum hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Alüminyumun en belirgin özelliklerinden olan ultra hafifliği sebebiyle inşaat, havacılık, inşaat gibi alanlarda sıkça kullanılır. Alüminyum da bir çok çeşit bulunmaktadır. Alüminyum hurda piyasada değerli olması en çok sebeplerinden biri ise işlenmesi çok basittir. Ayrıca ısıyı ve elektriği rahat iletmektedir. Görüntüsü şık olması sebebi ile de bir çok ev eşyasında dahi kullanılmaktadır. İşlevi ve kullanım alanlarından ötürü alüminyum hurdası değerli olan materyallerdendir.

Alüminyum Hurda Alanlar

Geri dönüştürülebilir en kolay malzemelerden biri olan bu madde kolay dönüşümünden ötürü iyi bir bedel karşılığında satın alıyoruz. Acarlar Hurda olarak hurda alanlar ekibi tarafından gerçekleştirilen alımlar gibi alüminyum hurda da oldukça değerlidir. Alüminyum, hava şartlarına, gıda maddelerine ve günlük hayatta sarf edilen pek çok likit ve gazlara karşı dayanıklı olması ve yansıtma özelliği de iş hayatının vazgeçilmezi olmaktadır. Metalimsi rengi ile tercih edilen alüminyum hurda dönüşümü olarak da oldukça talebi olmaktadır.

Bu sebeple ansızın darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, dayanaklığı düşük sıcaklıklarda azalmaz. Çelik gibi materyaller, düşük sıcaklıklarda ansızın oluşabilecek darbelere karşı mukavemeti yapısı itibari ile azalır. Alüminyum, işlenmesi basit bir metaldir. Alüminyum ısı ve elektriği bakır kadar iyi iletir. Bu sebeple alüminyuma ait hurda çok aranır ve değerini hiç bir zaman kaybetmez. Hurdacı olarak alüminyum hurdası satmak istediğinizde iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Hurdası

Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Alüminyum kolay soğuma yapan ve ısıdan etkilenmeyen bir metal olması sebebiyle soğutma sanayinde sıkça tercih edilir. Acaralar hurda piyasada olan tüm alüminyum hurdaları adet, hacim, kilo ağırlığı fark etmeksizin aynı gün alır. Bunun sebebi ise üretim ve sanayi işletmeleri tarafından alüminyum hurdası sıkça talep edilmektedir. Yeni madenler açılarak alüminyum çıkartılmasındansa hurda dönüşümü alınarak en iyi şekilde değerlendirebilir. Alüminyum hurda olarak satın aldığımız parçalar mobilya, ev eşyaları, araç donanımları, çeşitli elektronik eşyalar, ambalaj ve en inşaat alanlarında kullanılmak üzere dönüşüm işlemi yapılarak tekrar piyasaya sunulur.

Acarlar hurda tüm satın aldığı hurdaları kendi dönüşüm merkezimiz tarafından aynı gün işlenmesi sağlanarak ham madde olarak çıkartılması desteklenmektedir. Çıkan bu kıymetli parçalar İhtiyaç duyulması durumunda tekrar piyasaya verilir. Acaralar hurda, hurda toplama alanları ve çalışma sahası oldukça geniş olması sebebiyle hurda ayrımı yapmaksızın değerini teklif eder ve alır. Alüminyum hurdası olarak alınan bazı hurda çeşitleri;

  • Hava Hattı
  • Sert Alüminyum
  • Jant Alüminyum
  • Boru Karışık Alüminyum
  • Hava Hattı Tel Kırması
  • Beyaz Profil Alüminyum

Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum hurda fiyatı net bildirmek gerekirse satacağınız hurda kilosuna, kalitesine ve kullanım durumuna göre değişmektedir. Oldukça kıymetli olan bu parçalar hurda olarak satıldığında işlenerek tekrar kullanılması ekonomi ve doğa için büyük bir olaydır. Her bir hurdanın dönüştürülerek tekrar kullanılması yeni maden taleplerinin ihtiyacını azaltacaktır. En iyi alüminyum hurda fiyatı günlük olarak değişmekte ve acar hurda fiyat listesi tarafından belirlenmektedir.

Alüminyum hurda fiyatı; profil çıkma alüminyum fiyatı 30 tl - profil talaşı alüminyum hurdası 28 tl - sert alüminyum hurdası 35 tl - offset matbaa kalıbı alüminyum hurdası 40 tl gibi sürekli değişen fakat ortalaması bu rakamlarda seyretmektedir. Satmak istediğiniz hurda çeşitleri için firmamızı arayabilir, diğer iletişim kanallarından yazabilir ve acarlar hurda tarafından alışveriş hizmeti alabilirsiniz.